ltenderu
 2022 m. lapkričio 28 d. ikimokyklinio amžiaus grupės „Bitutės“ ugdytiniai su mokytojomis Renata ir Simona dalyvavo projektinėje veikloje „Kai užaugsiu būsiu...“. Edukacinė pamokėlė, kurioje grupės ugdytinių mamytės Dovilė ir Gina pristatė kirpėjo profesiją, vyko Klaipėdos grožio studijoje „Kasa“. Ugdytiniai buvo supažindinti su kirpėjo profesija, sužinojo kokių savybių reikia, kad užaugę galėtų būti kirpėjais. Vaikai patyrė daug džiugių emocijų.
_______________________________________________________
 2022 m. lapkričio 23 d. Klaipėdos Vytauto Didžiojo gimnazijos sportinės klasės (IV s) gimnazistai Julius, Saidas, Gustas ir Arnas susitiko su „Eglutės“ mažaisiais sportininkais, projekto „Futboliukas“ dalyviais . Grupių „Saulės zuikučiai“ ir „Peliukai“ ugdytiniai susipažino su futbolo sporto šakos taisyklėmis, išbandė įvairią kamuolio varymo techniką, mokėsi smūgiuoti į vartus. Visus labai sužavėjo gimnazistų profesionalūs sportiniai įgūdžiai ir gebėjimai. Tai puikus paskatinimas „Eglutės“ ugdytiniams ateityje save taip pat matyti sportininkų gretose.
_______________________________________________________
 2022 m. lapkričio 18 d.  vyko vakarojimas-viktorina su ugdytinių seneliais „Skani duonelė ant mūsų stalo“.
Dalyvavo grupės: „Saulės zuikučiai“ ir „Nykštukai“.

Vakarojimo-viktorinos dalyviai aktyviai atsakinėjo į klausimus apie „Duonos kelią“. Klausimus uždavinėjo duonos darbų amatininkai: Sėjėja, Pjovėjas, Duonos kepėja, Žiniuonė. Atsakymai buvo pateikti įvairiomis formomis: vaidyba, pasakų be galo inscenizavimu, dainomis ir šokiais. Vyko konkursas „Kieno duonelė skaniausia?“. Nugalėtojai buvo apdovanoti medaliais. Visi renginio dalyviai išsinešė gerą nuotaiką, džiugias akimirkas. Sulaukėme šiltų apkabinimų ir padėkų už suteiktą progą kartu pavakaroti.

________________________________________________________
 2022 m. lapkričio 17 d. grupės „Nykštukai“ ugdytiniai dalyvavo patyriminėje veikloje „Kepu duonutę“.
________________________________________________________
 2022 m lapkričio 17 d. grupės „Bitutės“ ugdytiniai, tėveliai ir seneliai su mokytojomis Simona bei Renata organizavo kūrybines dirbtuves. Kūrybinės-patyriminės veiklos „Lietaus lašai“ metu piešė, dekoravo skėčius, lavino kūrybiškumą, vaizduotę, erdvinį mąstymą, pažino spalvų, formų bei medžiagų pasaulį. Dėkojame tėveliams ir seneliams už bendradarbiavimą.
________________________________________________________
 Sveikos gyvensenos klubas „Eglynėlis“ pakvietė grupės „Peliukai“ ugdytinius ir jų tėvelius pajudėti, pasimankštinti, pažaisti sportinius žaidimus. Visiems labai patiko nors trumpam tapti krepšininkais, futbolininkais, tinklinio žaidėjais.
2022-11-18
_________________________________________________________
 2022 m. lapkričio 17 d. įstaigos pedagogai buvo pakviesti į nuotaikingą renginį „Sveika dvasia sveikame kūne“.
Teko aktyviai pajudėti, varžytis dėl prizų bei prisiminti pagrindinius sveikos gyvensenos principus.
________________________________________________________
 2022 m. lapkričio 17 d. priešmokyklinės grupės „Saulės zuikučiai“ ugdytiniai su mokytojomis Ieva ir Ramune, visuomenės sveikatos biuro specialiste Laura, mokytojo padėjėjomis Dalia ir Rimante dalyvavo patyriminėje picų kepimo pamokėlėje „Kepu picą sau, vaišinu ir draugus“.
Dėkojame šefui Viliui ir „Domo's pizza“ kolektyvui, ugdytinių tėvams už projekto „Kaip atsiranda duonelė“ įgyvendinimą.
Rekomenduojame patirti džiugių emocijų netradicinėje patyriminėje veikloje „DOMO'S PIZZA“ bare!!!
________________________________________________________
 Įstaigos bendruomenė lapkričio 16 d. dalyvavo pilietinėje akcijoje: Tarptautinėje Tolerancijos dienoje, kurios šių metų simbolis – Tolerancijos namas.
Nors vaikai dar nedideli, tačiau jie jau nuo mažens turi žinoti ir girdėti tokius žodžius, kaip
DRAUGYSTĖ, PAGALBA DRAUGUI, NUOŠIRDUMAS, PAGARBA, MANDAGUMAS, PASITIKĖJIMAS.
Kūrybinių darbų paroda eksponuojama Dailės studijoje lapkričio 16–17 dienomis.
2022-11-16
________________________________________________________
 Ikimokyklinės grupės „Bitutės“ ugdytiniai dalyvauja projektinėje savaitėje „Kaip atsiranda duonelė“. Edukacinė pamokėlė „Nuo pagranduko iki kepaliuko“ vyko Veiviržėnų amatų centre. Vaikai buvo supažindinti su Veiviržėnų amatų centro aplinka, bandelių kepimu. Patyrė daug linksmų emocijų bei parsivežė po kvapnią bandelę „Širdelė“.
________________________________________________________
Ikimokyklinio amžiaus grupės „Peliukai“ ugdytiniai dalyvauja projektinėje savaitėje „Kaip atsiranda duonelė“. 2022 m. lapkričio 15 d. edukacinė pamokėlė „Dvaro kepiniai“ vyko Kretingos amatų centre. Vaikai buvo supažindinti su dvaro aplinka, duonelės kepimu, patyrė daug linksmų emocijų, parsivežė po duonelės kepaliuką „Varnelė“.
__________________________________________________________
 Priešmokyklinio amžiaus „Saulės zuikučiai“ grupės ugdytiniai dalyvauja projektinėje savaitėje „Kaip atsiranda duonelė“. 2022 m. lapkričio 15 d. vyko į Mažosios Lietuvos istorijos muziejų, kuriame dalyvavo edukacinėje valandėlėje „Duonutės kelias“. Taip pat aplankė Klaipėdos duonos parduotuvę.
__________________________________________________________
 Įstaigoje vyksta projektas su socialiniais partneriais „Kaip duonelė atsiranda“.
Nuo 2022 m. lapkričio 4 d. veikia kūrybinių darbų paroda „Kaip duonelė atsiranda“. Darbeliai pagaminti iš grūdų, šiaudų, antrinių žaliavų ir gamtinės medžiagos. 
Parodą organizavo etnomeninė kūrybinė grupė. Parodoje dalyvauja socialiniai partneriai iš lopšelių-darželių „Sakalėlis“ ir „Nykštukas“, mūsų įstaigos vyresniųjų ir priešmokyklinių grupių ugdytiniai, jų tėveliai ir pedagogai. 
 
2022-11-11
_________________________________________________________
 2022 m. lapkričio 10 d. grupės „Nykštukai“ ugdytiniai su mokytojomis R. Bukiene ir R. Šyliene vyko į Mažosios Lietuvos istorijos muziejų ir dalyvavo edukacinėje valandėlėje „Duonutės kelias“.

 

__________________________________________________________
 Edukacinio projekto su socialiniais partneriais „Kaip duonelė atsiranda“ akimirkos.
2022 m. lapkričio 10 d. piemenukai šventė ganiavos pabaigtuves.

Susirinko piemenukai iš  lopšelių-darželių  „Sakalėlis“, „Nykštukas“ ir „Eglutė“.

Renginyje piemenukai ieškojo pabėgusio Ožio, kuris vaikėsi duonos kepaliuką ir neskubėjo kviesti žiemos. Teatralizuotoje šventėje vaikai dainavo ir žaidė piemenų žaidimus, išsakė šeimininkei savo norus. Šeimininkė ir kerdžius džiaugėsi piemenukų darbu bei atsiskaitė už ganiavos laiką.

 

_________________________________________________________
 Grupės „Saulės zuikučiai“ ugdytiniai turiningai pramogavo senamiesčio erdvėse, mokėsi žvakių liejimo paslapčių patyriminėje veikloje Mažosios Lietuvos istorijos muziejuje ir aktyviai sportavo Danės skvero parke.
2022-11-09
____________________________________________________________
 2022 m. lapkričio 9 d. priešmokyklinio amžiaus grupės „Saulės zuikučiai“ ugdytiniai, kartu su visuomenės sveikatos specialiste Laura, mokytojomis Ramune ir Viktorija dalyvavo patyriminėje veikloje „Skanu, saldu ir sveika“. Dėkojame tėvams už bendradarbiavimą.
__________________________________________________________
 Edukacinio projekto „Kaip duonelė atsiranda“ akimirkos.
2022 m. spalio 28 d. etnomeninė-kūrybinė grupė pristatė edukacinę veiklą patiems mažiausiems ikimokyklinukams. Buvo inscenizuotas pasakojimas „Kaip vilkas duonos užsimanė'“. Mažieji aktyviai dalyvavo duonos gamybos darbuose kartu su personažais. Ragavo gaspadinės duonos, žaidė žaidimus, dainavo ir šoko.
_________________________________________________________
 2022 m. spalio 27 d. grupės „Nykštukai“ ugdytiniai su mokytojomis R. Šyliene ir R. Bukiene vyko į Mažosios Lietuvos istorijos muziejų. Dalyvavo edukacinėje valandėlėje „Mirusiųjų minėjimo tradicijos Mažojoje Lietuvoje. Žvakių liejimas“.
____________________________________________________________
 2022 m. spalio 26 d. grupės „Pelėdžiukai“ ugdytiniai vyko į pažintinę ekskursiją Klaipėdos Laikrodžių muziejuje, kurios metu susipažino su muziejaus eksponatais bei dalyvavo edukacinėje veikloje „Mano laikrodukas“.
______________________________________________________________
 Sveikos gyvensenos ugdymo savaitė „Augu sveikas ir laimingas“ baigėsi edukacine veikla „Piešiu muziką“. 2022 m. spalio 21 d. įstaigoje svečiavosi LMTA Klaipėdos fakulteto muzikos katedros II kurso studentės Kotryna Baltrimaitė ir Justina Krikščiukaitė. Pianistės atliko įvairaus stiliaus kūrinius fortepijonui, dalinosi muzikos paslaptimis. Buvo labai smagių akimirkų, kai reikėjo ne tik klausytis, bet ir nupiešti, tai ką girdi.
______________________________________________________________
 Sveikos gyvensenos ugdymo savaitės (2022-10-17–2022-10-21) akimirkos.
Grupių „Lineliai“ ir „Boružėlės“ ugdytiniai dalyvavo sportinėje pramogoje „Spalvota pasaka“. Buvo daug  juoko, judėjimo, žaidimų ir džiaugsmo.
Grupės „Saulės zuikučiai“ ugdytiniai dalyvavo patyriminėje veikloje „Vandens paslaptys“.
Vaikai mąstė, diskutavo apie vandens telkinių gausą žemėje, vandens įtaką sveikatai, eksperimentavo, džiaugėsi atradimais.
Grupės „Saulės zuikučiai“ ugdytiniai išbandė šiaurietiško ėjimo su lazdomis subtilybes.
Grupės „Nykštukai“ ugdytiniai dalyvavo patyriminėje veikloje „Sulčių rojus“. Vaikai diskutavo, dalijosi mintimis apie sveiko maisto įtaką sveikatai.
Spaudė sultis iš daržovių, vaisių, ragavo ir džiaugėsi skaniomis sultimis.
2022-10-20
___________________________________________________________
 Sveikos gyvensenos ugdymo savaitės (2022-10-17–2022-10-21) akimirkos. 
Grupių „Bitutės“ ir „Nykštukai“ ugdytiniai susitiko su Vlado Knašiaus krepšinio mokyklos U 19 komandos žaidėju Pauliu Šyliumi. Jaunieji sportininkai ne tik domėjosi, kaip galima tapti tikru krepšininku, bet ir aktyviai judėjo, išbandė savo taiklumą metant kamuolį į krepšį.
Pedagogai buvo pakviesti į sveikatos valandėlę, kurios metu stiprino įvairias kūno raumenų grupes, diskutavo,
ką reikia daryti, kad visada būtum sveikas ir laimingas.
2022-10-19
_______________________________________________________
 Sveikos gyvensenos ugdymo savaitės (2022-10-17–2022-10-21) akimirkos. 2022 m. spalio 18 d. sveikos gyvensenos klubas „Eglynėlis“ grupių „Pelėdžiukai“ ir „Voveriukai“ ugdytinius, jų tėvelius ir kitus šeimos narius pakvietė į susitikimą, kurio metu tiek maži, tiek dideli žaidė, šoko, mankštinosi bei diskutavo apie sveiką mitybą.
____________________________________________________
 Sveikos gyvensenos ugdymo savaitės (2022-10-17–2022-10-21) akimirkos. 2022 m. spalio 18 d. grupių „Voveriukai“ ir „Pelėdžiukai“ ugdytiniai domėjosi dantukų priežiūra, mokėsi juos valyti, mąstė, kokį maistą reikia valgyti, kad dantukai visada būtų sveiki ir gražūs.
_______________________________________________________
 Sveikos gyvensenos ugdymo savaitė mūsų įstaigoje prasidėjo nuo pažinties su krepšinio treneriu Andriumi Majauskiu. Mažieji sportininkai ne tik susipažino su pagrindinėmis sporto šakos „Krepšinis“ taisyklėmis, bet ir išbandė savo jėgas aktyviai veikdami su kamuoliu.
2022-10-17
________________________________________________________
 Ankstyvojo amžiaus grupėje „Kiškučiai“ vyko edukacinė-patyriminė savaitė „Rudenėlio spalvos“. Veikloje aktyviai dalyvavo ugdytiniai ir jų tėveliai.
2022-10-06
_________________________________________________________
 Priešmokyklinio amžiaus ugdytiniai vykdo projektą „Aš saugus, kai žinau“. 2022 m. spalio 6 d. edukacinėje pamokėlėje dalyvavo policijos pareigūnė Vaida su šuneliu Amsiu ir priminė vaikams saugaus elgesio taisykles gatvėje.
__________________________________________________________
 2022 m. spalio 6 d. grupės „Peliukai“ ugdytiniai ir jų mokytojos paminėjo muzikos dieną teatralizuota pramoga „Kaip varliukai ieškojo muzikos“.
__________________________________________________________
 Baigėsi „Rudens gėrybių fiesta“ savaitė. 2022 m. rugsėjo 30 d. visi įstaigos vaikai ieškojo rudenėlio kraitelės, atliko visas personažų užduotis ir buvo apdovanoti diplomais, knygelėmis ir rudenėlio vaišėmis.
__________________________________________________________
 Tęsiasi „Rudens gėrybių fiesta“. 2022 m. rugsėjo 29 d. įstaigos vyresniųjų ir priešmokyklinių grupių vaikai susipažino su senaisiais Dagos šventės papročiais. Grupė „Nykštukai“ parodė edukacinę veiklą „Kokia vaga, tokia daga“.
_____________________________________________________________
 2022 m. rugsėjo 28 d. grupės „Saulės zuikučiai“ ugdytiniai įstaigos bendruomenei rodė teatralizuotą pasaką „Skani daržovių pasaka“.
____________________________________________________________
 Gražiai bendraujame su socialiniais partneriais. 2022 m. rugsėjo 28 d. grupės „Saulės zuikučiai“ ugdytiniai ir jų mokytojos sveikino lopšelį-darželį „Pušaitė“ su jubiliejumi ir dalyvavo renginyje: „Pušaitei – 50“. Įstaigoje visus linksmino personažai: „Muzika“ ir „Sportas“. Nuotaikingą šventę vainikavo bendra daina ir balionai.
__________________________________________________________
 Teminės-kūrybinės savaitės „Rudens gėrybių fiesta“ akimirkos. 2022 m. rugsėjo 26 d. įstaigos žaidimų aikštelėje ugdytiniai su mokytojomis bei tėvais kūrė Eglutės logotipus.

_______________________________________________________
 Pasibaigus Europos judumo savaitei visuomenės sveikatos biuras dalinasi įspūdžiais.

https://www.sveikatosbiuras.lt/naujienos/europos-judumo-savaite-uostamiestyje-pazere-susni-veiklu-aktyviems-klaipedieciams/

2022-09-23
_______________________________________________________
 Judumo savaitės akimirkos. 2022 m. rugsėjo 22 d. grupių „Voveriukai“ ir „Pelėdžiukai“ ugdytiniai bei mokytojos dalyvavo žygyje į „Draugystės“ parką. Kartu su Tigriuku vaikai mankštinosi, bėgiojo, žaidė tinklinį. Buvo labai smagu judėti gryname ore, žalioje gamtoje šalia tvenkinių.
________________________________________________________
 2022 m. rugsėjo 22 d. Europos judumo savaitės turistinis žygis į Ventės Rago ornitologinę stotį, kurioje priešmokyklinio amžiaus ugdytiniai susipažino su paukščių migracijos keliais ir žiedavimu. Ornitologas Vytautas Jusys supažindino vaikus su paukščių įvairove. Vaikai aplankė Ventės švyturį ir Ornitologijos muziejų.
__________________________________________________________
 Judumo savaitės akimirkos. 2022 m. rugsėjo 21 d. „Eglutės“ bendruomenė sugūžėjo į bendrą ryto mankštą. Mankštintis su skėčiais rankose buvo labai smagu ir įdomu. Su skėčiu galima ne tik apsisaugoti nuo lietaus, bet ir paskraidyti, apsisukti, atsitūpti ir net pašokinėti. 
___________________________________________________________
 Judumo savaitės akimirkos.  2022 m. rugsėjo 20 d. grupių „Lineliai“ ir „Boružėlės“ ugdytiniai su mamomis, tėčiais, sesėmis ir broliais dalyvavo nuotaikingame sportiniame renginyje „Judam, krutam ir sportuojam visa šeima“. Su renginio dalyviais kartu judėjo Tigriukai, Pingvinukas ir Vėjas. Namo visi išėjo tvirtai pasižadėję judėti, krutėti, sportuoti kiekvieną dieną.
____________________________________________________________
 Judumo savaitės akimirkos. „Judrūs, stiprūs, vikrūs“. 2022 m. rugsėjo 20 d. grupių „Bitutės“ ir „Peliukai“ ugdytiniai išbandė savo jėgas erdvioje krepšinio aikštelėje. Reikėjo būti ne tik greitiems, vikriems ir gudriems, bet ir labai taikliems. Pasirodo krepšininku būti nėra paprasta – reikia daug treniruotis, mankštintis, judėti.
______________________________________________________________
  Europos judumo savaitės akimirkos. Juda maži ir dideli. 2022 m. rugsėjo 19 d. trys nuotaikingi veikėjai – du Tigriukai ir Pingvinukas pakvietė „Eglutės“ ugdytinius judėti kartu. Grupių „Voveriukai“ ir „Peldėžiukai“ vaikai  lauke stebėjo šviesoforo spalvas, judėjo laikydamiesi taisyklių, žaidė. Grupių „Saulės zuikučiai“ ir „Nykštukai“ vaikai salėje lenktyniavo estafetėse, diskutavo, kodėl reikia judėti. Visi vieningai nusprendė – jei nori būti sveikas, tai judėk.
________________________________________________________________
 Vasara – puikus metas žaisti, šokti ir linskmai dainuoti daineles lauke.

 2022-08-22
_________________________________________________________________
 Mokomės sportuoti su SHODAN mokyklos trenere.
___________________________________________________________________
 Kai pražysta pačios gražiausios pievų gėlės, kai diena būna labai ilga, o naktis trumput trumputėlė, ateina Joninės…Tai laukiamiausia vasaros šventė, apipinta senovės lietuvių papročiais ir žaidimais. Ach, kokių nuostabių vainikų pavyko visiems drauge nupinti…Šypsenos, gera nuotaika ir energija sušildė visų širdis…

 2022-06-23
_________________________________________________________________
 Priešmokyklinių grupių ugdytinių atsisveikinimo su darželiu šventė „Pamojuosiu švelniai rankele“.

2022-06-09
__________________________________________________________________
 2022 m. birželio 5 d. įstaigos ugdytiniai dalyvavo Lietuvos mažųjų žaidynių trečiajame baigiamajame etape festivalyje Palangoje. Vaikai mankštinosi, sportavo, įveikė daugybę kliūčių ruožų už ką buvo apdovanoti medaliais, taure ir atminimo dovanėlėmis. Festivalyje taip pat aktyviai dalyvavo ir ugdytinių tėveliai kaip palaikymo komanda.

__________________________________________________________________
 2022 m. gegužės 19 d. grupių „Saulės zuikučiai“, „Nykštukai“, „Lineliai“ ir „Boružėlės“ ugdytiniai dalyvavo renginyje, skirtame Klaipėdos 770-mečiui „Klaipėda – mes tavo ateitis“.

____________________________________________________________________
 2022 m. gegužės 31 d. priešmokyklinė grupė „Saulės zuikučiai“ su meninio ugdymo mokytoja A. Andriejauskiene, priešmokyklinio ugdymo mokytoja Ramune ir auklėtojo (mokytojo) padėjėja Dalia dalyvavo Klaipėdos miesto ikimokyklinio ugdymo įstaigų vaikų eitynėse „Linksmai per Klaipėdužę", skirtose Tarptautinei vaikų gynimo dienai. Renginys vyko Sąjūdžio parke.
__________________________________________________________________
 2022 m. gegužės 31 d. mūsų įstaigos ugdytiniai dalyvavo sporto šventėje „Skrieju su aitvarais“. Šventėje taip pat judėjo, lenktyniavo, skriejo su aitvarais ir lopšelių-darželių „Pušaitė“ bei „Nykštukas“ ugdytiniai ir jų mokytojai. Sporto šventė buvo skirta Tarptautinei vaikų gynimo dienai paminėti.

____________________________________________________________________
 Gimtosios kalbos kūrybinės grupės viešnagė Palangos „Pasakų parke“. Išvykoje dalyvavo grupių „,Lineliai“ ir „Boružėlės“ vaikai.
____________________________________________________________________
 Mūsų įstaigos darbuotojai palydėjo mokslo metus edukacine pramogine kelione „Žuvies kelias“. Kelionės metu dalyvavo kultūrinėje programoje „Į žvejus eisiu“. Plaukiojo po Kuršių marias laivu „Gilija“, gėrėjosi vaizdais iš Drevernos apžvalgos bokšto.
 2022-05-30
___________________________________________________________________
 Priešmokyklinės grupės „Saulės zuikučiai“ ugdytiniai, mokytojos, tėveliai ir seneliai vykdė projektą: knygelė „Po Klaipėdą su saulės zuikučiu“, skirtą Klaipėdos miesto jubiliejiniam gimtadieniui. Nuoširdžiai dėkojame tėveliams ir seneliams už aktyvų dalyvavimą projekte.

 2022-05-30
_________________________________________________________________
  2022 m. gegužės 24 d. vyko Klaipėdos m. ikimokyklinių įstaigų sveikatos ir sporto šventė prie jūros „Draugystės krantas“, skirta Klaipėdos m. 770-mečio jubiliejui. Šventėje mūsų įstaigą atstovavo grupės  „Lineliai“ ugdytiniai, mokytojos Diana Kurlienė, Vanda Paslavičienė ir Daiva Tamoševičienė.
_________________________________________________________________
 Dailės kūrybinė grupė sukvietė ugdytinių tėvus bendrai kūrybinei-meninei veiklai „Klaipėdos miesto vizija – kaip miestas atrodys ateityje“. Tėvai piešė, džiaugėsi vieni kitų rezultatais, bendravo jiems aktualiomis temomis. Vaikams buvo smagu stebėti savo tėvus piešiančius kartu su jais ateities miestą.
 
 
 2022-05-24
__________________________________________________________________
Miestui svarbią datą ugdytiniai paminėjo aktyviai veikdami kūrybinėse-patyriminėse veiklose lauke. Džiaugėsi galėdami laisvai kurti ir improvizuoti, savitai reikšti mintis ir įspūdžius netradicinėse veiklose. Įvairiomis dailės technikomis puošė lauko erdves. 

2022-05-24
________________________________________________________________
 2022 m. gegužės 20 d. grupių „Pelėdžiukai“, „Voveriukai“, „Peliukai“, „Bitutės“, „Nykštukai“ išvyka į „Draugystės“ parką. Vaikai ir mokytojai turiningai užbaigė kūrybinę savaitę. Parke vaikai stebėjo vandens paukščius, grožėjosi gamtos spalvomis, piešė ir surengė iškylą ant žolės.
________________________________________________________________
 Priešmokyklinio amžiaus ugdytiniai iš grupės „Saulės zuikučiai“ pramogavo prie jūros: žaidė, statė pasakų pilis ir dalyvavo projekte „Judri klasė“.

2022-05-24
______________________________________________________________
 Akmenukai! Akmenukai! Grupės „Voveriukai“ tėvai ir vaikai gavo užduotį užpildyti Kneipo sensorinio tako ruožą akmenimis. Užduotis – tai galvosūkis. Vaikams – puiki patyriminė veikla. Lygino akmenukus, susipažino su sąvokomis „lygus-akytas, didelis-mažas, apvalus-pailgas, sunkus-lengvas“... Dėliojo, taikė. Rezultatas – pilnas ruožas akmenų. Ačiū tėvams. 

 2022-05-24
_____________________________________________________________
 2022 m. gegužės 13 d. įstaigos ugdytiniams ir jų mokytojams koncertavo buvę auklėtiniai iš konservatorijos ir J. Kačinsko muzikos mokyklos. Skambėjo pianino, birbynių, kanklių muzika.  Muzikos mokytojai Loreta ir Anatolijus Tumanovai.
 
____________________________________________________________
 2022 m. gegužės 11 d. grupės „Lineliai“ vaikai apsilankė Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešojoje bibliotekoje. Skaitė, žaidė, pozavo knygų viršeliams, susipažino su bibliotekininko profesija.

_____________________________________________________________
 2022 m. gegužės 9 d. grupės „Boružėlės“ vaikai apsilankė Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešojoje bibliotekoje. Susipažino su bibliotekininko darbu, knygų įvairove.
_________________________________________________________________
 2022 m. gegužės 2 d. grupės „Voveriukai“ ugdytiniai ir jų mokytojos aplankė E. Balsio gimnazijos parką, kuriame vyko edukacinis renginys „Mes grožimės švaria ir gražia aplinka“. Įspūdžių pasisėmė visi. 

_______________________________________________________________
 Lopšelio grupės „Katinėliai“ ugdytiniai ir mokytoja nuoširdžiai dėkoja grupės tėvams už iniciatyvą, kuriant edukacinę-patyriminę erdvę lauke.

 2022-05-02
_______________________________________________________________
 Priešmokyklinės grupės „Saulės zuikučiai“ ugdytiniai šią savaitę skyrė dovanėlių mamytėms ruošimui: augino gėles ir sodino jas į išpuoštus indelius, kūrė mamų portretus ir įrėmino stebuklinguose veidrodėliuose, dovanojo pačių sukurtus paveikslėlius iš stiklo.

2022-04-29
_______________________________________________________________
______________________________________________________________
 2022 m. balandžio 27 d. visus sportuoti, lenktyniauti pakvietė Lietuvos mažųjų žaidynių II etapo sporto šventė-festivalis „Olimpiniai vaikai“. Mažuosius sportininkus smagiai nuteikė iš pačios Afrikos atvykę du tigriukai, pingvinas ir strutis. Vaikai susipažino su įvairiomis sporto šakomis, įveikė kliūčių ruožus. Šventės pradžioje uždegta olimpinė ugnis paskatino kiekvieną pasitempti, susikaupti, tapti tikru sportininku.

________________________________________________________________
 Priešmokyklinio ugdymo ugdytiniai aplankė Klaipėdos apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos II komandą. Ugdytiniai susipažino su ugniagesio profesija, įtvirtino pagalbos tarnybos numerį 112. Ugniagesys gelbėtojas papasakojo vaikams apie pavojus, kurie tyko neatsargiai elgiantis su ugnimi, paaiškino kaip elgtis gaisro metu, priminė saugaus elgesio prie vandens taisykles. Ši išvyka – priešmokyklinio amžiaus vaikų vykdomo projekto ,,Aš saugus, kai žinau“ vienas iš etapų.

2022-04-26
_______________________________________________________________
 Priešmokyklinio ugdymo mokytojos Ramunė ir Reda, kartu su neformaliojo ugdymo mokytoja Rita organizavo judumo dieną prie Gedminų dvaro tvenkinių, projektui „Judrusis darželis“ . Vaikai džiaugėsi pavasario gamta ir liejo savo emocijas linksmai judėdami.