2023 m. gegužės 26 d. įstaigoje priešmokyklinio amžiaus grupių „Nykštukai“ ir „Saulės zuikučiai“ ugdytiniai šventė išleistuves
„Iškeliauju su daina aš iš darželio“.
_______________________________________________
 2023 m. gegužės 24 d. grupė „Peliukai“ dalyvavo sveikatos sporto šventėje „Su vaikyste ant bangos“, skirta Klaipėdos krašto prijungimo 100-ioms metinėms paminėti. Šį renginį organizavo Klaipėdos miesto savivaldybės administracijos švietimo skyrius, Klaipėdos pedagogų švietimo ir kultūros centras, ikimokyklinio ugdymo įstaigų neformaliojo švietimo mokytojai, atsakingi už vaikų sveikatos ir fizinį ugdymą. Renginyje vaikai aktyviai sportavo gryname ore, stengėsi draugiškai dirbti komandoje ir linksmai praleisti laiką prie jūros.
2023-05-24
_____________________________________________
 Grupės „Pelėdžiukai“ vaikai su mokytoja Diana Kurliene ir neformaliojo ugdymo mokytoja Rita Baltrimiene įgyvendino tarptautinį „eTwinning“ projektą „My teacher is nature, my future is recycling“ (Mano mokytoja gamta, mano ateitis atliekų perdirbimas).
Projekto metu vaikai gilino žinias apie gamtą, jos apsaugą, ekologines problemas. Taip pat atliko įvairius eksperimentus, kūrybines užduotis, susipažino su skaitmeniniais įrankiais, bendravo su savo bendraamžiais iš Lenkijos, Turkijos, Bulgarijos, Graikijos, Makedonijos ir Rumunijos. Džiaugiamės, kad projektas pavyko, suteikė mums naujų žinių, patirčių ir galimybių bendrauti ir bendradarbiauti su užsienio partneriais.
2023-05-24
_____________________________________________
 Grupės „Boružėlės“ tėvai užsakė vaikams edukacinę veiklą „Pasaka delnuos“. Svečiuose lankėsi logoterapeutė.
Užsiėmimą sudarė veiklos: meninė, fizinė, sensorinė. Vaikai džiugiai nusiteikę kūrė savo pasaką, atliko logoterapinę mankštą…
___________________________________________
 Grupės „Boružėlės“ mokytojos Laima Dykovienė, Laima Šniuolytė bei grupės ugdytiniai tęsia projektą „Darželis ant palangės“. Vaikai pasidžiaugė užaugusiais pomidorais, paprikomis, gvazdikėliais ir pasodino juos lauko lysvėje. Visi noriai dirbo, prisiminė sąlygas, reikalingas augalų augimui.
__________________________________________
 Grupės „Kiškučiai“ mokytojos ir ugdytiniai vedė patyriminę veiklą – kepė Mamytės blynus. Veikloje aktyviai dalyvavo visi ugdytiniai.
__________________________________________
Lopšelis-darželis ,,Eglutė“ bendradarbiauja su socialiniais partneriais iš kitų ikimokyklinių įstaigų ir vykdo bendrus projektus. Grupė ,,Saulės zuikučiai“ paruošė šokį ,,Kiškiai sveikuoliai“, kurį pristatė lopšelyje-darželyje ,,Pušaitė“ šokių dienos renginyje ,,Šokime kartu“. Vaikus paruošė meninio ugdymo mokytoja Alma Andriejauskienė ir priešmokyklinio ugdymo mokytoja Ramunė Eidėnienė. 
__________________________________________
 2023 m. balandžio 27 d. grupės „Pelėdžiukai“ vaikai vyko į kūrybos studiją „Ošia namai“. Mus pakvietė ugdytinės Ūlos mama, kuri šią studiją įkūrė.
Vaikai sužinojo, kaip kerpami, siuvami rūbai, pamatė siuvimo įrankius, mašinas ir visi kartu pasiuvo kepurytę mūsų grupėje gyvenančiai katytei.
Grįžom pilni įspūdžių ir naujų patirčių.
 
2023-04-28
________________________________________
 2023 m. balandžio 27 d. priešmokyklinio amžiaus ugdytiniai ir mokytojos dalyvavo edukacinėje valandėlėje Šiūparių žirgyne „Žmogaus ir žirgo draugystė“. Vaikams buvo labai smagu susipažinti su žirgais. Ugdytiniai pamatė kumelę ir 5 dienų kumeliuką.
Treneriai papasakojo kaip elgtis su žirgais, kuo jie minta. Vaikai jodinėjo ant žirgų, juos glostė ir pilni įspūdžių ir emocijų grįžo į darželį.
_______________________________________
 Grupių „Peliukai“ ir „Bitutės“ ugdytiniai, mokytojai, tėveliai dalyvavo sveikos gyvensenos klubo „Eglynėlis“ veikloje.
Visi linksmai žaidė, lenktyniavo estafetėse, šoko. Buvo vieningai nuspręsta, kad norint būti sveikam, reikia daug aktyviai judėti.
______________________________________
 2023 m. balandžio 26 d. visa įstaigos bendruomenė dalyvavo Lietuvos mažųjų žaidynių festivalyje „Olimpiniai žiedai“. Visi smagiai judėjo – žaidė, bėgiojo, lenktyniavo. Daug teigiamų emocijų sukėlė Tinginių šalies karalienės pasirodymas.
Bendromis pastangomis Tinginių šalies karalienė ir jos pavaldiniai išmoko mankštintis, sportuoti, aktyviai leisti laiką.
_______________________________________
 Mūsų įstaigoje lankėsi Klaipėdos Vytauto Didžiojo gimnazijos 4 s klasės (sportinė klasė) gimnazistai. Jaunieji futbolininkai supažindino vaikus su futbolo sporto šaka, paaiškino, ką reiškia komandinis žaidimas, parodė įvairių futbolo elementų.
__________________________________________
 Grupė „Bitutės“ svečiavosi lopšelyje-darželyje „Pagrandukas“, kur kartu su kitomis ikimokyklinėmis įstaigomis paminėjo Jurgines. Ši etnokultūrinė šventė savo papročiais ragindavo piemenėlius išginti gyvulėlius į ganyklas. Prisimindami senuosius papročius vaikai žaidė, šoko. 
Juos aplankė įvairūs veikėjai, šeimininkė atnešė piemenėlių vaišių.
2023-04-24
___________________________________________
 Nacionalinis sveikatą stiprinančių mokyklų tinklas šiais metais švenčia 30-mečio jubiliejų.
Ta proga visa „Eglutės“ bendruomenė dalyvavo judriame renginyje prie jūros. Buvo smagu mankštintis, žaisti, statyti smėlio pilis.
____________________________________________
 Balandžio mėnesį grupės „Pelėdžiukai“ vaikai su mokytojomis vykdo patyriminį projektą „Kas dygsta, auga, žaliuoja?“.
Vaikai tyrinėjo įvairių augalų sėklas, patys sodino, laistė ir kūrė „Svajonių daržą“.
Dabar kiekvieną dieną stebi augalų dygimą, augimą, matuoja daigelių aukštį, prižiūri savo sodintus augalus ir laukia gausaus derliaus.
2023-04-14
___________________________________________
 Grupės „Saulės zuikučiai“ priešmokyklinio amžiaus ugdytiniai  lankėsi knygyne „Pegasas“.
Vaikai dalyvavo edukacinėje valandėlėje „Profesijos“, turėjo galimybę išsirinkti ir nusipirkti knygelę.
___________________________________________
 Grupės „Boružėlės“ mokytojos Laima Šniuolytė, Laima Dykovienė bei grupės vaikai ir jų tėvai tęsia projektą „Darželis ant palangės“. Vaikai džiaugėsi sužaliavusiais svogūnais, paūgėjusiais žirniais, gėlėmis. Pikavome pomidorus. Prisiminėme sąlygas reikalingas augalų auginimui.
_________________________________________
 „Velykos, Velykėlės“ – teminė savaitė. Jau ketvirta diena vyksta įvairūs renginiai. Šį  Didijį ketvirtadienį „Eglutės“ ugdytiniai sulaukė „Margučių pasakos“, kurioje  patys dalyvavo ir vaidino. „Velykų pasakoje“ vaidmenis sukūrė mokytojos: Velykė – Alma, Šarka – Inga, Lapė – Rita, Višta – Alvinija, Zuikienė – Ramunė, Zuikis – Ieva. Visi dalyviai ieškojo dingusio krepšelio su kiaušiniais, o suradę džiaugėsi ir žaidė žaidimus.
2023-04-06 
_________________________________________
 Grupės „Lineliai“ mokytojos kartu su ugdytiniais ir jų tėvais vedė patyriminę-edukacinę veiklą – kepė Velykinius keksiukus.
2023-04-06
__________________________________________
Jau įpusėjo Didžioji Velykų savaitė. Šiandien vaikai susipažino su „Čystojo“ ketvirtadienio papročiais. Žodis „Čystas“ reiškia švarus, todėl visi „Eglutės“ ugdytiniai nuo pačių mažiausių iki didžiausių švarino, valė, plovė savo žaisliukus, žaidimų kampelius. Mokytojos ir mokytojų padėjėjos džiaugėsi puikiais pagalbininkais. Vis dėl to kokie puikūs tie senieji papročiai ir kiek jie duoda naudos.  
_____________________________________________
 Sulaukė pagalbos ir etnokultūros studija. „Čystojo ketvirtadienio“ papročius savo darbeliais demonstravo Aronas, Matas ir Matas, Mėta, Rusnė. Apsišvarinę vaikai dar papuošė stalą velykinių margučių puokšte.
________________________________________
 Antrą Didžiosios Velykų savaitės dieną grupių „Peliukai“ ir „Bitutės“ vaikai ir mokytojos kūrė didžiausią velykinį margutį.
Geros kūrybos jiems linkėjo personažai:  Šeimininkė, Vištelė, Laputė. Štai koks mūsų didysis  margutis.
 2023-04-04
_________________________________________
 2023 m. balandžio 3 d. grupių „Pelėdžiukai“ ir „Voveriukai“ vaikai ir mokytojos dalyvavo teatralizuotoje edukacijoje „Marga Velykų kraitelė“, kuri vyko Klaipėdos Etnokultūros Centre. Vaikai susitiko su Velyke, žaidė žaidimus, dalyvavo margučių varžytuvėse, sužinojo, ką reiškia margučių spalvos.
 2023-04-04
____________________________________________
 Didžioji šventų Velykų savaitė. 
Orientacine-pažintine veikla lauke „Paukščių taku ieškome Velykų“.  Sekdami žemėlapiu įstaigos kieme vaikai turėjo surasti šešis paukščius ir juos atpažinti  bei pažymėti žemėlapyje. Atlikę šią užduotį turėjo surasti „Velykų kiemelį“, kur laukė staigmena. Paukščių taku ieškojo Velykų grupės:  „Boružėlės“, „Lineliai“, „Bitutės“, „Peliukai“, „Saulės zuikučiai“ ir „Nykštukai“. Puikūs patyrimai ir pakili nuotaika lydėjo visą kelią.
 2023-04-04
__________________________________________
 Prasidėjo teminė didžioji šventų Velykų savaitė.

Suorganizuotos Kūrybinės dirbtuvės: „Margos Velykos karpiniuose“. Įstaigos pedagogės susitiko su tautodailininke Stase Vilkiene iš kurios,

pasisėmė puikių idėjų velykinėms dekoracijoms. Tautodailininkė pamokė karpinių technikos. 

 2023-04-04
_________________________________________
 Ikimokyklinio ugdymo amžiaus grupės „Bitutės“ ugdytiniai kartu su mokytojomis Renata ir Simona keliavo į Pempininkų biblioteką.
Vaikai susipažino su bibliotekos šauniomis darbuotojomis, mus smagiai pasitiko „Raganiukė Abėcėlė“.
Klausėmės gražios pamokančios pasakaitės, gaminome savo kurtas knygeles, vartėme daug spalvingų knygelių.
Akimirkos iš edukacijos „Ekskursija su Raganiuke“.
_________________________________________
 2023 m. kovo 30 d. įstaigos priešmokyklinio amžiaus grupės „Saulės zuikučiai“ ugdytiniai dalyvavo sportiniame renginyje „Bėk, šok, mesk“, kuris vyko
BĮ Klaipėdos miesto lengvosios atletikos mokykloje. Ugdytiniai iš 11 darželių susipažino su lengvosios atletikos rungtimis, patys dalyvavo sportinėse estafetėse. 
_________________________________________
 Sveikos gyvensenos klubas „Eglynėlis“ grupių „Saulės zuikučiai“ ir „Nykštukai“ ugdytinius, jų tėvelius pakvietė į nuotaikingą veiklą.
Kalbėjome apie vandens naudą sveikatai, žaidėme judrius žaidimus, darėme jogos pratimus.

2023-03-30
________________________________________
 Žemės dienai skirtos savaitės metu įstaigos ugdytiniai nuotaikingai važinėjosi dviračiais ir paspirtukais.
2023-03-29
_______________________________________
 Žemės dienai skirtą savaitę tęsiame linksmai judėdami ir sportuodami. Sveikatos diena „Šioje žemėje augu stiprus ir laimingas“
suteikė daug teigiamų įspūdžių ir puikių emocijų.
2023-03-29
_____________________________________
Mūsų įstaigoje prasidėjo Žemės dienos savaitė. Atšvęstos Gandrinės „Būsil, būsil – ga, ga, ga“.
Kiekviena grupė pasipuošę paukščių kostiumais, pamėgdžiodami paukščių balsus laukė sugrįžtančio gandro, kad išneštų ligas į giliausius raistus.
Pagaliau, sulaukę gandrų būrio galėjo džiaugtis pavasariu ir vienas kitu. Žaidė ratelius, žaidimus apie gandrą ir paukštelius. ragavo gandro pyrago.
________________________________________
 2023 m. kovo 23 d. priešmokyklinio amžiaus grupės „Nykštukai“ ugdytiniai dalyvavo edukacinėje-patyriminėje veikloje „Velykinė atvirutė“.
Mažosios Lietuvos istorijos muziejuje vaikai susipažino su grafikos darbais, darbelius spausdino su senoviniu aparatu.
2023-03-24
_______________________________________
 2023 m. kovo 23 d. priešmokyklinio amžiaus grupės  „Saulės zuikučiai“ ugdytiniai viešėjo Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto bibliotekoje. Vaikai susipažino su bibliotekos paskirtimi, knygų įvairove. Ugdytiniai dalyvavo velykinėje edukacijoje „Rid rid rido...“. Labai smagu, kad bibliotekoje vyko kūrybinių darbų paroda „Su meile Klaipėdai“, kurioje ugdytiniai džiaugėsi atradę ir savo darbelius.
2023-03-24
__________________________________________
 Grupės „Boružėlės“ mokytojos kartu su ugdytiniais ir jų tėvais pradėjo ilgalaikį projektą „Darželis ant palangės“. Prieš įkuriant žaliąją palangę, vaikai susipažino su pagrindinėmis augalo dalimis, sužinojo svarbiausias augalų dygimo ir augimo sąlygas. Tikimės, kad šis projektas padės vaikams suprasti augalų gyvenimą, jų ilgą kelią nuo gležno daigelio iki žydėjimo.
 
2023-03-23 
_________________________________________
 2023 m. kovo 21 d. mūsų įstaigos ugdytiniai dalyvavo Klaipėdos miesto ikimokyklinio ugdymo įstaigų šventiniame koncerte, skirtame Klaipėdos krašto prijungimui prie Lietuvos 100-mečiui paminėti. Šis puikus renginys sulaukė daug gražių atsiliepimų tiek iš ugdytinių tėvelių, tiek iš pedagogų stebėjusių pasirodymus Klaipėdos miesto Žvejų kultūros rūmų salėje.
2023-03-22
_______________________________________
 2023 m. kovo 21 d. įstaigoje koncertavo socialiniai partneriai iš Klaipėdos Vydūno gimnazijos.
Renginį organizavo gimtosos kalbos kūrybinė grupė.
______________________________________
 2023 m. kovo 16 d. priešmokyklinės grupės pristatė teatralizuotą koncertą „Laisvės paukštelis“, skirtą paminėti Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną. Koncertą organizavo meninio ugdymo mokytoja Alma Andriejauskienė, priešmokyklinio ugdymo mokytojos Ramunė Eidėnienė, Regina Bukienė, Ieva Valavičienė ir Reda Šylienė. Teatralizuotame koncerte buvo perteikta laisvės ir tėvynės meilės vertė, žmonių patriotiškumo samprata.
2023-03-17
_____________________________________
 2023 m. kovo 16 d. sulaukėme svečių iš Klaipėdos vaikų laisvalaikio centro klubo „Draugystė“. Teatro būrelio „Teatriukas A“ aktoriai ir jų vadovė Birutė Mažonienė padovanojo mums nuotaikingą vaidinimą „Katės namai“.
Ačiū svečiams už puikias emocijas.
2023-03-16
______________________________________
 2023 m. kovo 10 d. grupių „Pelėdžiukai“ ir „Voveriukai“ ugdytiniai dalyvavo spektaklyje „Dantenija“, kuris vyko Žvejų rūmuose. Tai unikalus socialinis projektas, kurį kūrė „Taško teatro“ ir Sutrikusio intelekto žmonių globos bendrijos „Klaipėdos Viltis“ teatro „Drugelis“ aktoriai. Vaikai stebėjo, kaip gydytojo instrumentai kovoja su bakterijų armija, kad dantukai būtų sveiki. O didžiausia dovana jiems – sveika vaiko šypsena! 
2023-03-13
_________________________________________
 Priešmokyklinio amžiaus ugdytiniai sveikina Lietuvą su Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo diena.
Įstaigos foje organizuota vaikų kūrybinių darbų paroda „Laisvės paukštelis“.
Jauna, laisva, pati savęs valdovė Tautų eilėn įstojo Lietuva, Savu krauju vergijos nusiplovė, Sutraukia pančius ištverme sava! Su Kovo 11-ąja!
2023-03-10
_________________________________________
 Grupės „Saulės zuikučiai“ ugdytiniai lankėsi Kalvystės muziejuje, pagilino žinias apie kalvystės amatą, patyriminėje veikloje mėgino įžiebti ugnį senovinėmis dumplėmis, parodoje apžiūrėjo kalvystės dirbinius. Iš pasagų nukaltame Laimės gaublyje vaikai ieškojo dobilėlio keturlapio,
kad išsipildytų slapčiausias noras.
2023-03-09
__________________________________________
 2023 m. kovo 9 d. priešmokyklinio amžiaus grupės „Saulės zuikučiai“ ugdytiniai dalyvavo edukacinėje-patyriminėje veikloje „Atvirutė Lietuvai“, skirta Kovo 11-os dienos minėjimui. Mažosios Lietuvos istorijos muziejuje vaikai susipažino su grafikos darbais, mokėsi dirbti su klišėmis,
darbelius spausdino su senoviniu aparatu.
 2023-03-09
__________________________________________
 Grupių „Boružėlės“ ir „Lineliai“ ugdytiniai dalyvavo sportinėje pramogoje „Pasakų takeliais“. Visi linksmai žaidė, bėgiojo, mankštinosi.
2023-03-09
_________________________________________
 2023 m. kovo 3 d. įstaigoje šurmuliavo Kaziuko mugė. Renginyje linksminosi Kazytė ir Kaziukas, šmukolnykai. Tėvai su vaikais aktyviai pirko ir pardavinėjo prekes. Smagu buvo susipažinti su amatais, paganyti akis į vaikų rankytėmis pagamintas prekes.
2023-03-06
_________________________________________
 2023 m. kovo 3 d. mūsų įstaigos ugdytinis Aronas Šiaulys dalyvavo Lietuvos vaikų ir moksleivių lietuvių liaudies kūrybos
atlikėjų konkurse „Tramtatulis – 2023“  Klaipėdos miesto ir Neringos savivaldybės vietinio rato atrankiniame ture.
Džiaugiamės  Arono puikiu pasirodymu.
 
2023-03-06
_________________________________________
 2023 m. kovo 2 d. mus aplankė Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazijos mokiniai ir mokytojos su pavasarine muzikine programa.
Skambėjo smuiko, klarneto, violončelės garsai, jaunųjų atlikėjų dainos...
 
 2023-03-03 
________________________________________
 Grupės „Saulės zuikučiai“ ugdytiniai ir mokytojos susitiko su kalviu Dariumi Viliumi iš Vilkyčių Dausakalio kalvės. Vaikai dalyvavo patyriminėje veikloje, susipažino su kalvio įrankiais, patys kartu su kalviu išbandė kalvystės meno. Pilni įspūdžių ugdytiniai ruošiasi Kaziuko mugei.
 
  2023-03-01
__________________________________________
 2023 m. vasario 22–23 d. įstaigoje vyko seminaras „Olimpinių vertybių ugdymo programa 2.0“. Mokytojai susipažino su olimpinėmis vertybėmis, atliko praktines užduotis bei patyrė kolegialaus bendradarbiavimo džiaugsmą.
2023-02-24
_________________________________________
 Grupės „Pelėdžiukai“ ugdytiniai dalyvauja tarptautiniame „eTwinning“ projekte „My teacher is nature, my future is recycling“.
Vaikai dalyvauja įvairiose veiklose, o taip pat susipažįsta su informacinėmis technologijomis bei lavina skaimeninio raštingumo įgūdžius
naudodami programas „Jigsaw Puzzle“ ir „Learning App“.
Žaisdami vaikai įtvirtino žinias apie atliekų rūšiavimą, gamtos apsaugą.
____________________________________________
 Ir Morė, ir šalta žiemos dvasia sudegs ant Užgavėnių aukšto laužo, kai Kanapinis šonus išvelės – kad šaltis vėl nesumanytų grįžti.

2023 m. vasario 21 d. įstaigoje vyko Užgavėnės. Tai žiemos išvarymo ir šilumos laukimo pradžia. Šventės metu visur lakstė raganos, vyko inirtinga kova tarp Meškutės, Lašininio ir Kanapinio, kartu su More sudeginome negerus darbus. Laukiame pavasario ir šilumos.

 

2023-02-21
__________________________________________
 Atvirų durų dienos vasario mėnesį. Grupės „Saulės zuikučiai“ ugdytiniai bei jų tėvai maloniai buvo pakviesti susipažinti su jogos zoo pradmenimis.
Visi nuotaikingai diskutavo, žaidė, atliko jogos pratimus.
2023-02-20
___________________________________________
 Tęsiasi atvirų durų dienos vasario mėnesį. Grupės „Bitutės“ ugdytiniai ir jų tėvai susitikimo metu žaidė nuotaikingą balionų tinklinį, diskutavo apie sporto šakas bei mąstė, kokios sporto šakos atstovu norėtų būti. Visus labai sudomino tinklinis, dailusis čiuožimas ir futbolas.
2023-02-17
___________________________________________
 Minint Vasario 16-ąją edukaciniame renginyje „Tėviškėle, tu graži...“ dalyvavo grupių „Nykšukai“, „Saulės zuikučiai“, „Bitutės“ ir „Peliukai“ ugdytiniai.
2023-02-15
____________________________________________
 Įstaigoje vyksta mokytojų, ugdytinių ir jų tėvų kūrybinių darbų paroda „Nupinsiu juostą tau, gimtine“.
2023-02-15
______________________________________________
 2023 m. vasario 14 d. grupės „Voveriukai“ ugdytiniai bei jų tėvai dalyvavo sveikos gyvensenos klubo „Eglynėlis“ veikloje. Visuomenės sveikatos specialistė Laura Pukinskienė papasakojo apie grūdinimosi įtaką sveikatai, paskatino daug judėti, mankštintis, dažniau būti gryname ore.
2023-02-15
_______________________________________________
 Grupių „Saulės zuikučiai“ ir „Nykštukai“ priešmokyklinio amžiaus ugdytiniai dalyvauja Tarptautiniame projekte „Langas į Lietuvą“.
Vaikai kruopščiai ir su džiaugsmu kūrė kūrybinius darbelius su Steam elementais.
2023-02-15
_________________________________________________
 2023 m. vasario 14 d. priešmokyklinio amžiaus grupės „Saulės zuikučiai“ ugdytiniai dalyvavo patyriminėje veikloje
„Kepu sausainuką savo mylimiems žmonėms“.
2023-02-14
___________________________________________________
 Grupių „Saulės zuikučiai“ ir „Nykštukai“ ugdytiniai dalyvauja Lietuvos Mažųjų žaidynių pirmame etape.
Kiekvieną savaitę jaunieji sportininkai iš žaidynių organizatorių (Kaunas) gauna po naują užduotį, kurią reikia kantriai, ištvermingai ir teisingai atlikti.
Smagu mankštintis visiems kartu ir tuo pačiu siekti olimpinių pergalių.
2023-02-14
___________________________________________________
 2023 m. vasario 14 d. įstaigoje vyko renginys „Klaipėda – aš tavo ateitis“, skirtas Klaipėdos krašto prijungimo prie Lietuvos 100-mečiui paminėti.
Renginyje dalyvavo grupių „Lineliai“, „Boružėlės“, „Voveriukai“ ir „Pelėdžiukai“ vaikai.
Renginį organizavo gimtosios kalbos kūrybinė grupė.
2023-02-14
_____________________________________________________
 2023 m. vasario 13 d. gimtosios kalbos kūrybinė grupė Vasario 16-osios paminėjimui pasikvietė į svečius poetę Zitą Gaižauskaitę.
Poetė vaikams pravedė edukacinę veiklą apie Lietuvą.
2023-02-13
______________________________________________________
 2023 m. vasario 9 d. priešmokyklinės grupės „Saulės zuikučiai“ ugdytiniai  lankėsi Laikrodžių muziejuje.
Edukacinėje valandėlėje „Laikrodukas“ vaikai pasigamino laikrodį, sužinojo apie saulės, ugnies, aliejaus ir smėlio laikrodžius.
Vaikai džiaugėsi muziejaus eksponatais ir pilni įspūdžių viešuoju transportu grįžo į darželį.
2023-02-09
________________________________________________________
 2023 m. vasario 8 d. vyko atvirų durų diena, kurios metu grupės „Pelėdžiukai“ ugdytiniai ir jų tėvai gilino žinias apie sveiką gyvenseną,
atliko plokščiapėdystei skirtus pratimus, vaikščiojo nelygiais, šiurkščiais paviršiais.
2023-02-08
________________________________________________________
 2023 m. vasario 2 d. vyko įstaigos Eko teatro spektaklis „Rūpestėlių pasaka“. Vaidino, šoko, rūpinosi pasaulio grožiu, švara, tvarka visi – ir maži, ir dideli. Džiugios emocijos, įspūdžiai, muzikos garsai susiliejo į vieną nuostabią visumą, kuri suvirpino visų širdis.
2023-02-03
________________________________________________________
 2023 m. sausio 26 d. Klaipėdos Vytauto Didžiojo gimnazijos sportinės klasės (IV s) gimnazistas Arnas Mėlinauskas susitiko su grupės „Peliukai“ ugdytiniais bei jų mokytojomis. Kartu su jaunuoju krepšininku vaikai žaidė, sportavo, lenktyniavo, sužinojo įvairių sportinių gudrybių.
2023-01-27
_________________________________________________________
 2023 m. sausio 26 d. grupių „Saulės zuikučiai“ ir „Nykštukai“  ugdytiniai su mokytojomis vyko į Pilies muziejų bei dalyvavo renginyje
„Klaipėdos pilies istorija. Pilies lobiai“, skirtame Klaipėdos krašto prijungimo prie Lietuvos 100-čio paminėjimui.
Vaikus labai pradžiugino patyriminė veikla, eksponatų gausa ir lobio paieška.
2023-01-26
__________________________________________________________
 Sausio 25-ąją žadinama  gamtos  gyvastis: reikia papurtyti apšarmojusias obelis, pabelsti į avilius, esą tada bitės visu kamuoliu persirita ant kito korio.

Pusiaužiemį  ūkininkas žiūri, ar dar liko pusė pašaro gyvuliams,

o šeimininkė stebi, ar užteks rugių duonai iki vasaros, verčiasi ant kito šono meška, pažadinkim ją.

Mūsų įstaigos ugdytiniai ir mokytojos paminėjo pusiaužiemį, pasupuošę paukštelių ir žvėrelių kaukėmis budino meškutę ir pradėjo laukti pavasario.

 2023-01-25
__________________________________________________________
 Įstaiga dalyvavo visuotinėje pilietinėje iniciatyvoje „Atmintis gyva, nes liudija“, uždegdami atminimo, vienybės ir pergalės žvakutes.
2023-01-13
__________________________________________________________
 Sausį išgirstame pirmąją didžiosios zylės giesmę. Grupės „Lineliai“ ugdytiniai, padedant tėveliams, įkėlė lesyklas paukšteliams.
2023-01-12
__________________________________________________________
 2023 m. sausio 6 d. mus aplankė trys karaliai, kurie papasakojo apie savo kilnią misiją ir paragino užbaigti šventinį laikotarpį. Salėje angelai nukėlė į švenčių prisiminimus, o nykštukas papasakojo eglutės įstoriją.
2023-01-06
____________________________________________________________
 2022 m. gruodžio 15 d. priešmokyklinio amžiaus ugdytiniai su mokytojomis lankėsi Klaipėdos Žvejų kultūros rūmuose ir dalyvavo interaktyviame spektaklyje „Laimingasis princas“. Vaikų laukė  susitikimas su Kalėdų seneliu! Ugdytiniai grįžo pilni įspūdžių ir gerų emocijų.
2022-12-15
__________________________________________________________
 2022 m. gruodžio 12 d. muzikiniame-edukaciniame renginyje „Mažasis Šopenas“ vaikai, mokytojai susipažino su lenkų kompozitoriaus Frederiko Šopeno gyvenimo akimirkomis, klausėsi kompozitoriaus kūrinių fragmentų, šoko, piešė.
2022-12-13
____________________________________________________________
 Grupės „Saulės zuikučiai“ Advento vakaronė su tėveliais.
2022-12-13
_______________________________________________________
 Įstaigoje visą mėnesį vyksta ugdytinių, ugdytinių tėvų ir mokytojų kūrybinių darbų paroda „Mano angelas“.
Dėkojame už dalyvavimą.
2022-12-12
_______________________________________________________
 2022 m. gruodžio 8 d. priešmokyklinio amžiaus ugdytiniai su mokytojomis vyko į Kretingą. Ekskursijos metu ugdytiniai aplankė grafų Tiškevičių rūmus, Malūną ir dalyvavo edukacinėje-patyriminėje pamokėlėje Dvaro saldaininėje, kur susipažino su karamelinių saldainių gamyba.
2022-12-09
________________________________________________________
 Adventas. Tamsusis prieškalėdinis laikotarpis – tai  žmonių fizinio bei dvasinio apsivalymų, stebuklingos ramybės ir taikos metas,
kai nevalia nieko skriausti.
Kupini gerumo, pagarbos suaugusiems, susikaupimo ir šv. Kalėdų laukimo. Grupės „Bitutės“ vaikai kartu su tėveliais ir mokytojomis patyrė senąsias švenčių laukimo tradicijas  Advento vakarojime „Gražus ir geras šis vakaras“.
2022-12-08
_________________________________________________________
 2022 m. gruodžio 7 d. grupės „Bitutės“ ugdytiniai, mokytojai dalyvavo sportinėje pramogoje „Šaltuko paslapys“. Kad iš Sniego šalies atskubėję Šaltukai ir Snaigė visų nesušaldytų, teko daug judėti, žaisti, šokti, lenktyniauti. 
2022-12-07
________________________________________________________
 Advento vakarojimai „Gražus ir geras šis vakaras“ prasidėjo. Pirmąjį gražų vakarą sutiko grupės „Nykštukai“  bendruomenė. Renginį organizavo etnomeninė kūrybinė grupė. Buvo prisiminti senieji Advento laukimo papročiai, prietarai, žaidžiami advento žaidimai ir rateliai. Visus pasveikino ir atnešė daug palinkėjimų senis Kalėda.
 
2022-12-07
__________________________________________________________
 Ikimokyklinio amžiaus grupės „Bitutės“ ugdytiniai kartu su mokytojomis Renata ir Simona dalyvavo projektinėje veikloje „Kai užaugsiu būsiu...“. Edukacinė pamokėlė, kurioje ugdytinės tėvelis Arvydas atvyko į grupę ir pristatė gaisrininko profesiją. Jiems buvo leista pasimatuoti gaisrininko uniformą, atliko įvairias užduotėles, bėgo iš gaisro, sužinojo kam reikalingi dūmų detektoriai ir dronai. Liko visi sužavėti.
_________________________________________________________
 2022 m. lapkričio 28 d. ikimokyklinio amžiaus grupės „Bitutės“ ugdytiniai su mokytojomis Renata ir Simona dalyvavo projektinėje veikloje „Kai užaugsiu būsiu...“. Edukacinė pamokėlė, kurioje grupės ugdytinių mamytės Dovilė ir Gina pristatė kirpėjo profesiją, vyko Klaipėdos grožio studijoje „Kasa“. Ugdytiniai buvo supažindinti su kirpėjo profesija, sužinojo kokių savybių reikia, kad užaugę galėtų būti kirpėjais. Vaikai patyrė daug džiugių emocijų.
2022-11-28
_______________________________________________________
 2022 m. lapkričio 23 d. Klaipėdos Vytauto Didžiojo gimnazijos sportinės klasės (IV s) gimnazistai Julius, Saidas, Gustas ir Arnas susitiko su „Eglutės“ mažaisiais sportininkais, projekto „Futboliukas“ dalyviais . Grupių „Saulės zuikučiai“ ir „Peliukai“ ugdytiniai susipažino su futbolo sporto šakos taisyklėmis, išbandė įvairią kamuolio varymo techniką, mokėsi smūgiuoti į vartus. Visus labai sužavėjo gimnazistų profesionalūs sportiniai įgūdžiai ir gebėjimai. Tai puikus paskatinimas „Eglutės“ ugdytiniams ateityje save taip pat matyti sportininkų gretose.
2022-11-23
_______________________________________________________
 2022 m. lapkričio 18 d.  vyko vakarojimas-viktorina su ugdytinių seneliais „Skani duonelė ant mūsų stalo“.
Dalyvavo grupės: „Saulės zuikučiai“ ir „Nykštukai“.

Vakarojimo-viktorinos dalyviai aktyviai atsakinėjo į klausimus apie „Duonos kelią“. Klausimus uždavinėjo duonos darbų amatininkai: Sėjėja, Pjovėjas, Duonos kepėja, Žiniuonė. Atsakymai buvo pateikti įvairiomis formomis: vaidyba, pasakų be galo inscenizavimu, dainomis ir šokiais. Vyko konkursas „Kieno duonelė skaniausia?“. Nugalėtojai buvo apdovanoti medaliais. Visi renginio dalyviai išsinešė gerą nuotaiką, džiugias akimirkas. Sulaukėme šiltų apkabinimų ir padėkų už suteiktą progą kartu pavakaroti.

2022-11-21
________________________________________________________
 2022 m. lapkričio 17 d. grupės „Nykštukai“ ugdytiniai dalyvavo patyriminėje veikloje „Kepu duonutę“.
2022-11-18
________________________________________________________
 2022 m lapkričio 17 d. grupės „Bitutės“ ugdytiniai, tėveliai ir seneliai su mokytojomis Simona bei Renata organizavo kūrybines dirbtuves. Kūrybinės-patyriminės veiklos „Lietaus lašai“ metu piešė, dekoravo skėčius, lavino kūrybiškumą, vaizduotę, erdvinį mąstymą, pažino spalvų, formų bei medžiagų pasaulį. Dėkojame tėveliams ir seneliams už bendradarbiavimą.
2022-11-18
________________________________________________________
 Sveikos gyvensenos klubas „Eglynėlis“ pakvietė grupės „Peliukai“ ugdytinius ir jų tėvelius pajudėti, pasimankštinti, pažaisti sportinius žaidimus. Visiems labai patiko nors trumpam tapti krepšininkais, futbolininkais, tinklinio žaidėjais.
2022-11-18
_________________________________________________________
 2022 m. lapkričio 17 d. įstaigos pedagogai buvo pakviesti į nuotaikingą renginį „Sveika dvasia sveikame kūne“.
Teko aktyviai pajudėti, varžytis dėl prizų bei prisiminti pagrindinius sveikos gyvensenos principus.
2022-11-18
________________________________________________________
 2022 m. lapkričio 17 d. priešmokyklinės grupės „Saulės zuikučiai“ ugdytiniai su mokytojomis Ieva ir Ramune, visuomenės sveikatos biuro specialiste Laura, mokytojo padėjėjomis Dalia ir Rimante dalyvavo patyriminėje picų kepimo pamokėlėje „Kepu picą sau, vaišinu ir draugus“.
Dėkojame šefui Viliui ir „Domo's pizza“ kolektyvui, ugdytinių tėvams už projekto „Kaip atsiranda duonelė“ įgyvendinimą.
Rekomenduojame patirti džiugių emocijų netradicinėje patyriminėje veikloje „DOMO'S PIZZA“ bare!!!
________________________________________________________
 Įstaigos bendruomenė lapkričio 16 d. dalyvavo pilietinėje akcijoje: Tarptautinėje Tolerancijos dienoje, kurios šių metų simbolis – Tolerancijos namas.
Nors vaikai dar nedideli, tačiau jie jau nuo mažens turi žinoti ir girdėti tokius žodžius, kaip
DRAUGYSTĖ, PAGALBA DRAUGUI, NUOŠIRDUMAS, PAGARBA, MANDAGUMAS, PASITIKĖJIMAS.
Kūrybinių darbų paroda eksponuojama Dailės studijoje lapkričio 16–17 dienomis.
2022-11-16
________________________________________________________
 Ikimokyklinės grupės „Bitutės“ ugdytiniai dalyvauja projektinėje savaitėje „Kaip atsiranda duonelė“. Edukacinė pamokėlė „Nuo pagranduko iki kepaliuko“ vyko Veiviržėnų amatų centre. Vaikai buvo supažindinti su Veiviržėnų amatų centro aplinka, bandelių kepimu. Patyrė daug linksmų emocijų bei parsivežė po kvapnią bandelę „Širdelė“.
________________________________________________________
Ikimokyklinio amžiaus grupės „Peliukai“ ugdytiniai dalyvauja projektinėje savaitėje „Kaip atsiranda duonelė“. 2022 m. lapkričio 15 d. edukacinė pamokėlė „Dvaro kepiniai“ vyko Kretingos amatų centre. Vaikai buvo supažindinti su dvaro aplinka, duonelės kepimu, patyrė daug linksmų emocijų, parsivežė po duonelės kepaliuką „Varnelė“.
2022-11-15
__________________________________________________________
 Priešmokyklinio amžiaus „Saulės zuikučiai“ grupės ugdytiniai dalyvauja projektinėje savaitėje „Kaip atsiranda duonelė“. 2022 m. lapkričio 15 d. vyko į Mažosios Lietuvos istorijos muziejų, kuriame dalyvavo edukacinėje valandėlėje „Duonutės kelias“. Taip pat aplankė Klaipėdos duonos parduotuvę.
2022-11-15
__________________________________________________________
 Įstaigoje vyksta projektas su socialiniais partneriais „Kaip duonelė atsiranda“.
Nuo 2022 m. lapkričio 4 d. veikia kūrybinių darbų paroda „Kaip duonelė atsiranda“. Darbeliai pagaminti iš grūdų, šiaudų, antrinių žaliavų ir gamtinės medžiagos. 
Parodą organizavo etnomeninė kūrybinė grupė. Parodoje dalyvauja socialiniai partneriai iš lopšelių-darželių „Sakalėlis“ ir „Nykštukas“, mūsų įstaigos vyresniųjų ir priešmokyklinių grupių ugdytiniai, jų tėveliai ir pedagogai.